Transport chłodniczy

Już od początku naszej działalności doskonale zdawaliśmy sobie sprawę jak świetnie zorganizowany musi być transport chłodniczy. Dzięki całemu doświadczeniu zdobytemu od roku 2002, możemy sprawnie, efektywnie i z zachowaniem najbardziej restrykcyjnych norm realizować dopracowany pod każdym względem transport mięsa, sera, leków czy innych towarów wymagających specyficznych warunków.

Co przewozimy?

Przyjęliśmy bardzo wysokie standardy tak, by transport delikatnych i wymagających ładunków przebiegał możliwie jak najbardziej sprawnie. Ponadto, za każdym razem przestrzegamy zachowania formy transportu, ponieważ wiemy, że każda grupa produktów charakteryzuje się innymi wymaganiami. Zajmujemy się przewozem:

Zalety naszego transportu

Najważniejszą cechą oferowanych przez nas usług jest wysoka jakość. Jest to dla nas absolutny priorytet i wszystkie nasze działania wynikają z chęci spełnienia wszystkich wymagających norm nałożonych na transport chłodniczy. Po drugie, charakteryzujemy się bardzo dużym doświadczeniem menedżerskim, co przekłada się na efektywną organizację naszej pracy. Dodatkowo, każda nasza plandeka, furgon czy chłodnia jest zawsze zachowana w czystości, spełnia wszelkie normy oraz jest regularnie sprawdzana.

Dzięki tym cechom, jesteśmy w stanie zaproponować naszym klientom sprawny i terminowy transport.

Kontakt

PHU ITC JACEK KULA

43-100 Tychy ul. Dojazdowa 9b

e-mail: biuro@itc-consulting.com.pl
tel. (0048) 32 780 64 16